








| Kód produktu: | UWDM0DD0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,308 € |
| Cena bez DPH: | 10,172 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,504 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,172 € | 12,308 € | ||
| 10 + | 9,885 € | 11,961 € | ||
| 30 + | 9,475 € | 11,465 € | ||
| 50 + | 8,942 € | 10,820 € |
Moderní stolní stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A5 - základní varianta Tmavě hnědá
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky a zadní opěru
• Do drážky o hloubce 4,5 lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,436 € |
| Cena s DPH | 1,737 € |
| Cena bez DPH: | 4,676 € |
| Cena s DPH | 5,658 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,084 € |
| Cena bez DPH: | 33,880 € |
| Cena s DPH | 40,995 € |
| Cena bez DPH: | 9,188 € |
| Cena s DPH | 11,117 € |
| Cena bez DPH: | 134,783 € |
| Cena s DPH | 163,087 € |
| Cena bez DPH: | 3,281 € |
| Cena s DPH | 3,970 € |
| Cena bez DPH: | 2,584 € |
| Cena s DPH | 3,127 € |
| Cena bez DPH: | 8,039 € |
| Cena s DPH | 9,728 € |
| Cena bez DPH: | 41,017 € |
| Cena s DPH | 49,631 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 182,116 € |
| Cena s DPH | 220,361 € |
| Cena bez DPH: | 11,157 € |
| Cena s DPH | 13,500 € |
| Cena bez DPH: | 4,143 € |
| Cena s DPH | 5,013 € |
| Cena bez DPH: | 4,307 € |
| Cena s DPH | 5,211 € |