





| Kód produktu: | UWDMVDN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,756 € |
| Cena bez DPH: | 14,674 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 46 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,664 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 287 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,674 € | 17,756 € | ||
| 10 + | 14,221 € | 17,207 € | ||
| 30 + | 13,644 € | 16,509 € | ||
| 50 + | 12,902 € | 15,611 € |
Moderní stolní stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A4 - Vintage styl Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky a zadní opěru
• Do drážky o hloubce 4,5 lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,679 € |
| Cena s DPH | 3,242 € |
| Cena bez DPH: | 8,079 € |
| Cena s DPH | 9,776 € |
| Cena bez DPH: | 3,462 € |
| Cena s DPH | 4,190 € |
| Cena bez DPH: | 2,885 € |
| Cena s DPH | 3,491 € |
| Cena bez DPH: | 11,336 € |
| Cena s DPH | 13,716 € |
| Cena bez DPH: | 5,936 € |
| Cena s DPH | 7,182 € |
| Cena bez DPH: | 11,212 € |
| Cena s DPH | 13,566 € |
| Cena bez DPH: | 9,893 € |
| Cena s DPH | 11,970 € |
| Cena bez DPH: | 2,061 € |
| Cena s DPH | 2,494 € |
| Cena bez DPH: | 41,220 € |
| Cena s DPH | 49,876 € |
| Cena bez DPH: | 3,215 € |
| Cena s DPH | 3,890 € |
| Cena bez DPH: | 10,223 € |
| Cena s DPH | 12,369 € |
| Cena bez DPH: | 11,212 € |
| Cena s DPH | 13,566 € |
| Cena bez DPH: | 10,223 € |
| Cena s DPH | 12,369 € |
| Cena bez DPH: | 6,224 € |
| Cena s DPH | 7,531 € |