









| Kód produktu: | UWNLW0D0F2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 57,967 € |
| Cena bez DPH: | 47,906 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2 kg |
| Rozměr prospektu: | 400x600 mm |
| Specifikace: | Magnetický |
| Výška: | 502 mm |
| Šířka: | 686 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 47,906 € | 57,967 € | ||
| 5 + | 45,484 € | 55,036 € | ||
| 10 + | 43,103 € | 52,155 € | ||
| 25 + | 41,174 € | 49,821 € |
Dřevěná magnetická tabule na stěnu i pult s černou deskou pro popisování křídovými popisovači
Tabule s odkládací poličkou pro popisování křídovými popisovači, či uchycení dokumentů pomocí magnetů.
| Cena bez DPH: | 36,371 € |
| Cena s DPH | 44,009 € |
| Cena bez DPH: | 58,210 € |
| Cena s DPH | 70,434 € |
| Cena bez DPH: | 57,882 € |
| Cena s DPH | 70,037 € |
| Cena bez DPH: | 82,020 € |
| Cena s DPH | 99,244 € |
| Cena bez DPH: | 82,061 € |
| Cena s DPH | 99,294 € |
| Cena bez DPH: | 37,356 € |
| Cena s DPH | 45,201 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 65,764 € |
| Cena s DPH | 79,574 € |
| Cena bez DPH: | 48,112 € |
| Cena s DPH | 58,215 € |
| Cena bez DPH: | 48,030 € |
| Cena s DPH | 58,116 € |