



| Kód produktu: | PMPDSTBLK25X25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,665 € |
| Cena bez DPH: | 8,814 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Hmotnost Netto: | 0,032 kg |
| Specifikace: | Sada 4 šroubů |
| Barva: | Černá matná |
| Výška: | 25 mm |
| Průměr: | 25 mm |
Šroub 25x25 s distančním sloupkem v matném černém odstínu určený pro připevnění tabulí ke stěně s odstupem
Distanční sloupky jsou oblíbeným řešením montáže reklamních tabulí. Minimalistický design poskytuje estetický konečný výsledek namontované reklamy. Černá matná barva bude skvěle fungovat s moderní reklamou.
| Cena bez DPH: | 25,865 € |
| Cena s DPH | 31,297 € |
| Cena bez DPH: | 9,143 € |
| Cena s DPH | 11,063 € |
| Cena bez DPH: | 8,278 € |
| Cena s DPH | 10,017 € |
| Cena bez DPH: | 53,501 € |
| Cena s DPH | 64,736 € |
| Cena bez DPH: | 10,420 € |
| Cena s DPH | 12,608 € |
| Cena bez DPH: | 7,908 € |
| Cena s DPH | 9,568 € |
| Cena bez DPH: | 106,096 € |
| Cena s DPH | 128,376 € |
| Cena bez DPH: | 7,825 € |
| Cena s DPH | 9,469 € |
| Cena bez DPH: | 69,193 € |
| Cena s DPH | 83,723 € |
| Cena bez DPH: | 10,420 € |
| Cena s DPH | 12,608 € |
| Cena bez DPH: | 7,208 € |
| Cena s DPH | 8,721 € |
| Cena bez DPH: | 14,333 € |
| Cena s DPH | 17,343 € |