



| Kód produktu: | PMPDSTBLK19X25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Hmotnost Netto: | 0,032 kg |
| Specifikace: | Sada 4 šroubů |
| Barva: | Černá matná |
| Výška: | 25 mm |
| Průměr: | 19 mm |
Šroub 19x25 s distančním sloupkem v matném černém odstínu určený pro připevnění tabulí ke stěně s odstupem
Distanční sloupky jsou oblíbeným řešením montáže reklamních tabulí. Minimalistický design poskytuje estetický konečný výsledek namontované reklamy. Černá matná barva bude skvěle fungovat s moderní reklamou.
| Cena bez DPH: | 105,769 € |
| Cena s DPH | 127,980 € |
| Cena bez DPH: | 14,289 € |
| Cena s DPH | 17,289 € |
| Cena bez DPH: | 25,785 € |
| Cena s DPH | 31,200 € |
| Cena bez DPH: | 8,253 € |
| Cena s DPH | 9,986 € |
| Cena bez DPH: | 68,980 € |
| Cena s DPH | 83,465 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 53,336 € |
| Cena s DPH | 64,537 € |
| Cena bez DPH: | 7,883 € |
| Cena s DPH | 9,539 € |
| Cena bez DPH: | 50,914 € |
| Cena s DPH | 61,605 € |
| Cena bez DPH: | 8,787 € |
| Cena s DPH | 10,632 € |
| Cena bez DPH: | 7,185 € |
| Cena s DPH | 8,694 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |