



| Kód produktu: | PMPDSTBLK19X19 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 15 ks |
| Hmotnost Netto: | 0,034 kg |
| Specifikace: | Sada 4 šroubů |
| Barva: | Černá matná |
| Výška: | 19 mm |
| Průměr: | 19 mm |
Šroub 19x19 s distančním sloupkem v matném černém odstínu určený pro připevnění tabulí ke stěně s odstupem
Distanční sloupky jsou oblíbeným řešením montáže reklamních tabulí. Minimalistický design poskytuje estetický konečný výsledek namontované reklamy. Černá matná barva bude skvěle fungovat s moderní reklamou.
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 12,400 € |
| Cena s DPH | 15,004 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| Cena s DPH | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |
| Cena bez DPH: | 16,342 € |
| Cena s DPH | 19,773 € |
| Cena bez DPH: | 7,801 € |
| Cena s DPH | 9,440 € |
| Cena bez DPH: | 8,253 € |
| Cena s DPH | 9,986 € |
| Cena bez DPH: | 12,400 € |
| Cena s DPH | 15,004 € |
| Cena bez DPH: | 105,769 € |
| Cena s DPH | 127,980 € |
| Cena bez DPH: | 7,185 € |
| Cena s DPH | 8,694 € |
| Cena bez DPH: | 7,883 € |
| Cena s DPH | 9,539 € |
| Cena bez DPH: | 160,829 € |
| Cena s DPH | 194,604 € |