



| Kód produktu: | PMPDSTBLK15X20 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,980 € |
| Cena bez DPH: | 8,248 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Hmotnost Netto: | 0,012 kg |
| Specifikace: | Sada 4 šroubů |
| Barva: | Černá matná |
| Výška: | 20 mm |
| Průměr: | 15 mm |
Šroub 15x20 s distančním sloupkem v matném černém odstínu určený pro připevnění tabulí ke stěně s odstupem
Distanční sloupky jsou oblíbeným řešením montáže reklamních tabulí. Minimalistický design poskytuje estetický konečný výsledek namontované reklamy. Černá matná barva bude skvěle fungovat s moderní reklamou.
| Cena bez DPH: | 9,110 € |
| Cena s DPH | 11,023 € |
| Cena bez DPH: | 8,781 € |
| Cena s DPH | 10,625 € |
| Cena bez DPH: | 6,812 € |
| Cena s DPH | 8,242 € |
| Cena bez DPH: | 10,382 € |
| Cena s DPH | 12,562 € |
| Cena bez DPH: | 25,769 € |
| Cena s DPH | 31,181 € |
| Cena bez DPH: | 7,961 € |
| Cena s DPH | 9,632 € |
| Cena bez DPH: | 9,110 € |
| Cena s DPH | 11,023 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 12,392 € |
| Cena s DPH | 14,995 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 53,303 € |
| Cena s DPH | 64,497 € |
| Cena bez DPH: | 10,382 € |
| Cena s DPH | 12,562 € |