




| Kód produktu: | FS25A4SET |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 64,537 € |
| Cena bez DPH: | 53,336 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 59 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,85 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 377 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 53,336 € | 64,537 € | ||
| 10 + | 50,667 € | 61,307 € | ||
| 20 + | 47,998 € | 58,078 € | ||
| 50 + | 45,863 € | 55,495 € |
Bezrámové distanční pexi tabulky na stěnu pro plakát A4
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 12,400 € |
| Cena s DPH | 15,004 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |
| Cena bez DPH: | 16,342 € |
| Cena s DPH | 19,773 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |
| Cena bez DPH: | 8,787 € |
| Cena s DPH | 10,632 € |
| Cena bez DPH: | 20,940 € |
| Cena s DPH | 25,338 € |
| Cena bez DPH: | 25,785 € |
| Cena s DPH | 31,200 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| Cena s DPH | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| Cena s DPH | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 7,883 € |
| Cena s DPH | 9,539 € |
| Cena bez DPH: | 68,980 € |
| Cena s DPH | 83,465 € |