




| Kód produktu: | FS25A3SET |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 83,465 € |
| Cena bez DPH: | 68,980 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 124 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,44 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 500 mm |
| Šířka: | 377 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 68,980 € | 83,465 € | ||
| 10 + | 65,531 € | 79,292 € | ||
| 20 + | 62,082 € | 75,119 € | ||
| 50 + | 59,331 € | 71,790 € |
Bezrámové distanční pexi tabulky na stěnu pro plakát A3
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 25,785 € |
| Cena s DPH | 31,200 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 8,787 € |
| Cena s DPH | 10,632 € |
| Cena bez DPH: | 8,253 € |
| Cena s DPH | 9,986 € |
| Cena bez DPH: | 53,336 € |
| Cena s DPH | 64,537 € |
| Cena bez DPH: | 20,940 € |
| Cena s DPH | 25,338 € |
| Cena bez DPH: | 11,414 € |
| Cena s DPH | 13,812 € |
| Cena bez DPH: | 7,801 € |
| Cena s DPH | 9,440 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| Cena s DPH | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 11,989 € |
| Cena s DPH | 14,507 € |
| Cena bez DPH: | 50,914 € |
| Cena s DPH | 61,605 € |