








| Kód produktu: | USMS0D00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 31,200 € |
| Cena bez DPH: | 25,785 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | -28 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,85 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 480 mm |
| Šířka: | 357 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 25,785 € | 31,200 € | ||
| 10 + | 24,512 € | 29,660 € | ||
| 20 + | 23,199 € | 28,070 € | ||
| 50 + | 22,172 € | 26,828 € |
Bezrámové distanční pexi rámečky na stěnu
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 160,829 € |
| Cena s DPH | 194,604 € |
| Cena bez DPH: | 105,769 € |
| Cena s DPH | 127,980 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |
| Cena bez DPH: | 50,914 € |
| Cena s DPH | 61,605 € |
| Cena bez DPH: | 8,253 € |
| Cena s DPH | 9,986 € |
| Cena bez DPH: | 9,115 € |
| Cena s DPH | 11,029 € |
| Cena bez DPH: | 53,336 € |
| Cena s DPH | 64,537 € |
| Cena bez DPH: | 10,388 € |
| Cena s DPH | 12,569 € |
| Cena bez DPH: | 7,966 € |
| Cena s DPH | 9,638 € |
| Cena bez DPH: | 9,238 € |
| Cena s DPH | 11,178 € |
| Cena bez DPH: | 18,600 € |
| Cena s DPH | 22,506 € |
| Cena bez DPH: | 12,400 € |
| Cena s DPH | 15,004 € |