

| Kód produktu: | 483619 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 28,702 € |
| Cena bez DPH: | 23,720 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,144 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Formát: | A3 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,720 € | 28,702 € | ||
| 10 + | 22,528 € | 27,259 € | ||
| 20 + | 21,336 € | 25,817 € | ||
| 50 + | 20,391 € | 24,673 € |
| Cena bez DPH: | 75,355 € |
| Cena s DPH | 91,179 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 17,102 € |
| Cena s DPH | 20,693 € |
| Cena bez DPH: | 75,355 € |
| Cena s DPH | 91,179 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 38,109 € |
| Cena s DPH | 46,112 € |
| Cena bez DPH: | 22,528 € |
| Cena s DPH | 27,259 € |
| Cena bez DPH: | 19,568 € |
| Cena s DPH | 23,678 € |
| Cena bez DPH: | 23,720 € |
| Cena s DPH | 28,702 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 30,175 € |
| Cena s DPH | 36,511 € |