

| Kód produktu: | 483519 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 21,838 € |
| Cena bez DPH: | 18,048 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,071 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 297 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,048 € | 21,838 € | ||
| 10 + | 17,145 € | 20,746 € | ||
| 20 + | 16,243 € | 19,654 € | ||
| 50 + | 15,505 € | 18,760 € |
| Cena bez DPH: | 38,023 € |
| Cena s DPH | 46,008 € |
| Cena bez DPH: | 22,477 € |
| Cena s DPH | 27,198 € |
| Cena bez DPH: | 18,048 € |
| Cena s DPH | 21,838 € |
| Cena bez DPH: | 75,185 € |
| Cena s DPH | 90,973 € |
| Cena bez DPH: | 23,667 € |
| Cena s DPH | 28,637 € |
| Cena bez DPH: | 25,513 € |
| Cena s DPH | 30,870 € |
| Cena bez DPH: | 18,048 € |
| Cena s DPH | 21,838 € |
| Cena bez DPH: | 18,048 € |
| Cena s DPH | 21,838 € |
| Cena bez DPH: | 17,063 € |
| Cena s DPH | 20,646 € |
| Cena bez DPH: | 18,048 € |
| Cena s DPH | 21,838 € |
| Cena bez DPH: | 19,524 € |
| Cena s DPH | 23,624 € |
| Cena bez DPH: | 30,107 € |
| Cena s DPH | 36,429 € |
| Cena bez DPH: | 23,667 € |
| Cena s DPH | 28,637 € |