

| Kód produktu: | 483019 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 105x105 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 105 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,118 € | 21,923 € | ||
| 10 + | 17,212 € | 20,827 € | ||
| 20 + | 16,306 € | 19,731 € | ||
| 50 + | 15,565 € | 18,834 € |
| Cena bez DPH: | 17,130 € |
| Cena s DPH | 20,727 € |
| Cena bez DPH: | 19,601 € |
| Cena s DPH | 23,717 € |
| Cena bez DPH: | 30,224 € |
| Cena s DPH | 36,572 € |
| Cena bez DPH: | 22,565 € |
| Cena s DPH | 27,304 € |
| Cena bez DPH: | 75,479 € |
| Cena s DPH | 91,329 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 25,613 € |
| Cena s DPH | 30,991 € |
| Cena bez DPH: | 17,130 € |
| Cena s DPH | 20,727 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 23,760 € |
| Cena s DPH | 28,749 € |
| Cena bez DPH: | 23,760 € |
| Cena s DPH | 28,749 € |