













| Kód produktu: | UCBSW200A5-SETx2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 43,348 € |
| Cena bez DPH: | 35,825 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 4x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 35,825 € | 43,348 € | ||
| 10 + | 34,054 € | 41,205 € | ||
| 25 + | 32,242 € | 39,013 € | ||
| 50 + | 30,801 € | 37,269 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A5 vedle sebe - 2 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 7,371 € |
| Cena s DPH | 8,919 € |
| Cena bez DPH: | 16,883 € |
| Cena s DPH | 20,428 € |
| Cena bez DPH: | 9,841 € |
| Cena s DPH | 11,908 € |
| Cena bez DPH: | 15,318 € |
| Cena s DPH | 18,535 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 14,124 € |
| Cena s DPH | 17,090 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 8,483 € |
| Cena s DPH | 10,264 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 53,984 € |
| Cena s DPH | 65,321 € |
| Cena bez DPH: | 3,747 € |
| Cena s DPH | 4,534 € |