



| Kód produktu: | UYMGB00000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,073 € |
| Cena bez DPH: | 6,672 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Barva: | Čirá |
| Hloubka: | 60 mm |
| Délka: | 300 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,672 € | 8,073 € | ||
| 5 + | 6,343 € | 7,675 € |
Čirá odkládací polička pro skleněné magnetické tabule.
Polička slouží k odkládání nepoužívaných pomůcek jako jsou například magnety, držák pera, pero, či guma.
| Cena bez DPH: | 105,189 € |
| Cena s DPH | 127,279 € |
| Cena bez DPH: | 140,898 € |
| Cena s DPH | 170,486 € |
| Cena bez DPH: | 104,695 € |
| Cena s DPH | 126,681 € |
| Cena bez DPH: | 244,234 € |
| Cena s DPH | 295,523 € |
| Cena bez DPH: | 84,967 € |
| Cena s DPH | 102,810 € |
| Cena bez DPH: | 76,236 € |
| Cena s DPH | 92,245 € |
| Cena bez DPH: | 112,438 € |
| Cena s DPH | 136,050 € |
| Cena bez DPH: | 31,425 € |
| Cena s DPH | 38,024 € |
| Cena bez DPH: | 103,666 € |
| Cena s DPH | 125,435 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |
| Cena bez DPH: | 20,840 € |
| Cena s DPH | 25,217 € |
| Cena bez DPH: | 19,563 € |
| Cena s DPH | 23,672 € |