

| Kód produktu: | PMPPRESIGNCHROM |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 43,348 € |
| Cena bez DPH: | 35,825 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Chromová |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na sloupek |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 35,825 € | 43,348 € | ||
| 8 + | 34,054 € | 41,205 € | ||
| 20 + | 32,242 € | 39,013 € | ||
| 40 + | 30,842 € | 37,319 € |
Chromovaný rámeček A4 na prospekty k uchycení na sloupky páskových bariér Premium
Rámeček je vyroben z kovu s výplní z akrylátového skla. Lze uchytit na většinu druhů sloupků se samonavíjecími pásy o průměru sloupku do 63 mm.
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, do prostor hotelů,
recepce, na výstaviště, letiště, kino, divadlo, autosalony, do muzea, a pod.
Upozornění: Rámeček určen pro průměr bariéry Premium
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 24,624 € |
| Cena s DPH | 29,795 € |
| Cena bez DPH: | 12,024 € |
| Cena s DPH | 14,549 € |
| Cena bez DPH: | 77,620 € |
| Cena s DPH | 93,920 € |
| Cena bez DPH: | 37,678 € |
| Cena s DPH | 45,590 € |
| Cena bez DPH: | 48,548 € |
| Cena s DPH | 58,744 € |
| Cena bez DPH: | 24,624 € |
| Cena s DPH | 29,795 € |
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 51,554 € |
| Cena s DPH | 62,381 € |
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 48,548 € |
| Cena s DPH | 58,744 € |
| Cena bez DPH: | 12,024 € |
| Cena s DPH | 14,549 € |