





| Kód produktu: | KRA3G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 15,187 € |
| Cena bez DPH: | 12,551 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2480 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 12,551 € | 15,187 € | ||
| 10 + | 11,895 € | 14,393 € | ||
| 20 + | 11,280 € | 13,648 € | ||
| 50 + | 10,788 € | 13,053 € |
Zaklapávací rám formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou práškovou barvou v Černém odstínu RAL 9005.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 2,133 € |
| Cena s DPH | 2,581 € |
| Cena bez DPH: | 10,993 € |
| Cena s DPH | 13,301 € |
| Cena bez DPH: | 13,413 € |
| Cena s DPH | 16,229 € |
| Cena bez DPH: | 17,719 € |
| Cena s DPH | 21,441 € |
| Cena bez DPH: | 8,121 € |
| Cena s DPH | 9,827 € |
| Cena bez DPH: | 5,291 € |
| Cena s DPH | 6,402 € |
| Cena bez DPH: | 19,483 € |
| Cena s DPH | 23,575 € |
| Cena bez DPH: | 25,267 € |
| Cena s DPH | 30,573 € |
| Cena bez DPH: | 48,893 € |
| Cena s DPH | 59,160 € |
| Cena bez DPH: | 9,270 € |
| Cena s DPH | 11,217 € |
| Cena bez DPH: | 34,249 € |
| Cena s DPH | 41,442 € |