





| Kód produktu: | KRA1G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 30,585 € |
| Cena bez DPH: | 25,277 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 622 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x821 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 872 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 25,277 € | 30,585 € | ||
| 10 + | 24,005 € | 29,046 € | ||
| 20 + | 22,733 € | 27,507 € | ||
| 50 + | 21,748 € | 26,315 € |
Zaklapávací rám formátu A1 (594x841mm) z 25mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou práškovou barvou v Černém odstínu RAL 9005.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 22,035 € |
| Cena s DPH | 26,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,332 € |
| Cena s DPH | 19,761 € |
| Cena bez DPH: | 9,274 € |
| Cena s DPH | 11,221 € |
| Cena bez DPH: | 13,418 € |
| Cena s DPH | 16,236 € |
| Cena bez DPH: | 34,263 € |
| Cena s DPH | 41,459 € |
| Cena bez DPH: | 5,293 € |
| Cena s DPH | 6,405 € |
| Cena bez DPH: | 19,491 € |
| Cena s DPH | 23,584 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| Cena s DPH | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |
| Cena bez DPH: | 48,913 € |
| Cena s DPH | 59,184 € |