





| Kód produktu: | KRA0G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 59,343 € |
| Cena bez DPH: | 49,043 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 446 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 821x1169 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1220 mm |
| Šířka: | 872 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 49,043 € | 59,343 € | ||
| 10 + | 46,575 € | 56,355 € | ||
| 20 + | 44,147 € | 53,418 € | ||
| 50 + | 42,172 € | 51,029 € |
Zaklapávací rám formátu A0 (841x1189mm) z 25mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou práškovou barvou v Černém odstínu RAL 9005.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 24,439 € |
| Cena s DPH | 29,572 € |
| Cena bez DPH: | 13,166 € |
| Cena s DPH | 15,931 € |
| Cena bez DPH: | 28,636 € |
| Cena s DPH | 34,650 € |
| Cena bez DPH: | 8,146 € |
| Cena s DPH | 9,857 € |
| Cena bez DPH: | 12,590 € |
| Cena s DPH | 15,234 € |
| Cena bez DPH: | 19,543 € |
| Cena s DPH | 23,647 € |
| Cena bez DPH: | 9,298 € |
| Cena s DPH | 11,251 € |
| Cena bez DPH: | 34,355 € |
| Cena s DPH | 41,570 € |
| Cena bez DPH: | 13,454 € |
| Cena s DPH | 16,279 € |
| Cena bez DPH: | 25,345 € |
| Cena s DPH | 30,667 € |
| Cena bez DPH: | 17,774 € |
| Cena s DPH | 21,507 € |
| Cena bez DPH: | 5,308 € |
| Cena s DPH | 6,422 € |