





| Kód produktu: | SCZNPOLE4xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 363,943 € |
| Cena bez DPH: | 300,780 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 22 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 15,45 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x609 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1280 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Lexan 0,75 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 300,780 € | 363,943 € | ||
| 5 + | 285,720 € | 345,721 € | ||
| 10 + | 270,702 € | 327,549 € | ||
| 20 + | 258,679 € | 313,001 € |
| Cena bez DPH: | 79,729 € |
| Cena s DPH | 96,472 € |
| Cena bez DPH: | 117,275 € |
| Cena s DPH | 141,903 € |
| Cena bez DPH: | 34,920 € |
| Cena s DPH | 42,253 € |
| Cena bez DPH: | 20,763 € |
| Cena s DPH | 25,124 € |
| Cena bez DPH: | 28,231 € |
| Cena s DPH | 34,160 € |
| Cena bez DPH: | 214,280 € |
| Cena s DPH | 259,279 € |
| Cena bez DPH: | 44,030 € |
| Cena s DPH | 53,276 € |
| Cena bez DPH: | 41,978 € |
| Cena s DPH | 50,793 € |
| Cena bez DPH: | 161,059 € |
| Cena s DPH | 194,881 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| Cena s DPH | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 6,237 € |
| Cena s DPH | 7,547 € |
| Cena bez DPH: | 26,795 € |
| Cena s DPH | 32,422 € |