| Kód produktu: | UYUP064000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 39,654 € |
| Cena bez DPH: | 32,772 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,29 kg |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 890 mm |
| Průměr: | 160 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 32,772 € | 39,654 € | ||
| 10 + | 31,129 € | 37,667 € | ||
| 20 + | 29,487 € | 35,679 € | ||
| 50 + | 28,172 € | 34,089 € |
Černá Transportní taška pro Smart Roll Up do 80 cm
Transportní tašky slouží k jednoduchému přenášení produktu a zároveň fungují jako obal zabraňující poškození.
Odnosně tašky působí na zákazníka esteticky.
Vnitřní rozměr: průměr 146 mm x délka 845 mm.
| Cena bez DPH: | 22,177 € |
| Cena s DPH | 26,834 € |
| Cena bez DPH: | 33,470 € |
| Cena s DPH | 40,499 € |
| Cena bez DPH: | 64,805 € |
| Cena s DPH | 78,414 € |
| Cena bez DPH: | 36,140 € |
| Cena s DPH | 43,729 € |
| Cena bez DPH: | 53,388 € |
| Cena s DPH | 64,600 € |
| Cena bez DPH: | 23,819 € |
| Cena s DPH | 28,821 € |
| Cena bez DPH: | 61,520 € |
| Cena s DPH | 74,439 € |
| Cena bez DPH: | 28,624 € |
| Cena s DPH | 34,635 € |
| Cena bez DPH: | 66,448 € |
| Cena s DPH | 80,402 € |
| Cena bez DPH: | 47,392 € |
| Cena s DPH | 57,345 € |
| Cena bez DPH: | 45,667 € |
| Cena s DPH | 55,257 € |