








| Kód produktu: | SCZNPOLE4xA4C9005LED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 27 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 16,8 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x609 mm |
| Specifikace: | Světelná |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1280 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Lexan 0,75 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 368,445 € | 445,818 € | ||
| 5 + | 350,021 € | 423,525 € | ||
| 10 + | 331,596 € | 401,231 € | ||
| 20 + | 316,865 € | 383,407 € |
| Cena bez DPH: | 99,918 € |
| Cena s DPH | 120,901 € |
| Cena bez DPH: | 273,287 € |
| Cena s DPH | 330,677 € |
| Cena bez DPH: | 273,246 € |
| Cena s DPH | 330,627 € |
| Cena bez DPH: | 76,241 € |
| Cena s DPH | 92,252 € |
| Cena bez DPH: | 6,360 € |
| Cena s DPH | 7,696 € |
| Cena bez DPH: | 126,672 € |
| Cena s DPH | 153,273 € |
| Cena bez DPH: | 81,863 € |
| Cena s DPH | 99,054 € |
| Cena bez DPH: | 284,448 € |
| Cena s DPH | 344,182 € |
| Cena bez DPH: | 251,457 € |
| Cena s DPH | 304,263 € |
| Cena bez DPH: | 882,602 € |
| Cena s DPH | 1 067,948 € |
| Cena bez DPH: | 110,217 € |
| Cena s DPH | 133,363 € |
| Cena bez DPH: | 157,530 € |
| Cena s DPH | 190,611 € |