| Kód produktu: | UYUP075100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 55,257 € |
| Cena bez DPH: | 45,667 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 45,667 € | 55,257 € | ||
| 5 + | 43,368 € | 52,475 € | ||
| 10 + | 41,109 € | 49,742 € | ||
| 25 + | 39,261 € | 47,506 € |
| Cena bez DPH: | 492,361 € |
| Cena s DPH | 595,757 € |
| Cena bez DPH: | 66,448 € |
| Cena s DPH | 80,402 € |
| Cena bez DPH: | 33,470 € |
| Cena s DPH | 40,499 € |
| Cena bez DPH: | 492,361 € |
| Cena s DPH | 595,757 € |
| Cena bez DPH: | 61,520 € |
| Cena s DPH | 74,439 € |
| Cena bez DPH: | 23,819 € |
| Cena s DPH | 28,821 € |
| Cena bez DPH: | 36,140 € |
| Cena s DPH | 43,729 € |
| Cena bez DPH: | 64,805 € |
| Cena s DPH | 78,414 € |
| Cena bez DPH: | 28,624 € |
| Cena s DPH | 34,635 € |
| Cena bez DPH: | 22,177 € |
| Cena s DPH | 26,834 € |
| Cena bez DPH: | 47,392 € |
| Cena s DPH | 57,345 € |
| Cena bez DPH: | 32,772 € |
| Cena s DPH | 39,654 € |
| Cena bez DPH: | 53,388 € |
| Cena s DPH | 64,600 € |