

| Kód produktu: | UYUP074000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 80,451 € |
| Cena bez DPH: | 66,489 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 930 mm |
| Šířka: | 1070 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 66,489 € | 80,451 € | ||
| 5 + | 63,160 € | 76,424 € | ||
| 10 + | 59,832 € | 72,396 € | ||
| 25 + | 57,160 € | 69,164 € |
Černá odnosná taška pro Convex výstavní pulty. Taška slouží k jednodužšímu přenášení složených kompletů pultu na místo výstavby.
| Cena bez DPH: | 53,421 € |
| Cena s DPH | 64,639 € |
| Cena bez DPH: | 47,421 € |
| Cena s DPH | 57,380 € |
| Cena bez DPH: | 45,696 € |
| Cena s DPH | 55,292 € |
| Cena bez DPH: | 32,792 € |
| Cena s DPH | 39,679 € |
| Cena bez DPH: | 492,665 € |
| Cena s DPH | 596,125 € |
| Cena bez DPH: | 61,557 € |
| Cena s DPH | 74,484 € |
| Cena bez DPH: | 28,642 € |
| Cena s DPH | 34,657 € |
| Cena bez DPH: | 36,162 € |
| Cena s DPH | 43,756 € |
| Cena bez DPH: | 33,491 € |
| Cena s DPH | 40,524 € |
| Cena bez DPH: | 22,190 € |
| Cena s DPH | 26,850 € |
| Cena bez DPH: | 23,834 € |
| Cena s DPH | 28,839 € |
| Cena bez DPH: | 64,845 € |
| Cena s DPH | 78,462 € |