





| Kód produktu: | PMPBOSTON |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 125,123 € |
| Cena bez DPH: | 103,407 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1370 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103,407 € | 125,123 € | ||
| 3 + | 98,235 € | 118,864 € | ||
| 5 + | 93,062 € | 112,606 € | ||
| 10 + | 88,916 € | 107,589 € |
BOSTON Mobilní kovový skládací perforovaný jednostranný stojan na letáky 4x A4 - černý
Elegantní kovový stojan na prospekty se 4mi kapsami na prospekty formátu A4 o nosnosti jedné kapsy 1,5 kg. Díky jednoduchému složení, a to i včetně letáků je manipulace za pomocí madla snadná. Otvory v zadních částech kapes snižují přebytečnou váhu samotného stojanu a dodávají stojanu i atraktivní vzhled. Sestavení stojanu trvá několik málo sekund.
Dodáváno v textilní tašce.
| Cena bez DPH: | 117,406 € |
| Cena s DPH | 142,061 € |
| Cena bez DPH: | 132,512 € |
| Cena s DPH | 160,340 € |
| Cena bez DPH: | 163,998 € |
| Cena s DPH | 198,438 € |
| Cena bez DPH: | 100,164 € |
| Cena s DPH | 121,199 € |
| Cena bez DPH: | 134,647 € |
| Cena s DPH | 162,923 € |
| Cena bez DPH: | 96,798 € |
| Cena s DPH | 117,126 € |
| Cena bez DPH: | 139,573 € |
| Cena s DPH | 168,883 € |
| Cena bez DPH: | 53,366 € |
| Cena s DPH | 64,573 € |
| Cena bez DPH: | 135,878 € |
| Cena s DPH | 164,413 € |
| Cena bez DPH: | 128,079 € |
| Cena s DPH | 154,975 € |
| Cena bez DPH: | 140,394 € |
| Cena s DPH | 169,877 € |
| Cena bez DPH: | 135,878 € |
| Cena s DPH | 164,413 € |