| Kód produktu: | CNL-COLOR-45-WHITE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,096 € |
| Cena bez DPH: | 0,906 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,045 kg |
| Rozměr poutače: | 45x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Bílá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 45 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,906 € | 1,096 € | ||
| 20 + | 0,824 € | 0,997 € | ||
| 50 + | 0,782 € | 0,947 € | ||
| 200 + | 0,741 € | 0,897 € |
Bílá plastová vložka pro zasunutí do cenovkové lišty - výška 45mm
Materiál - PVC. Slouží k barevnému rozlišení regálů, či pro sjednocení barevností s firemními barvami
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
| Cena bez DPH: | 1,359 € |
| Cena s DPH | 1,644 € |
| Cena bez DPH: | 0,824 € |
| Cena s DPH | 0,997 € |
| Cena bez DPH: | 0,906 € |
| Cena s DPH | 1,096 € |
| Cena bez DPH: | 0,865 € |
| Cena s DPH | 1,046 € |
| Cena bez DPH: | 1,441 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 1,318 € |
| Cena s DPH | 1,594 € |
| Cena bez DPH: | 0,824 € |
| Cena s DPH | 0,997 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 1,112 € |
| Cena s DPH | 1,345 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |