



| Kód produktu: | BBCHROME |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 93,650 € |
| Cena bez DPH: | 77,397 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 214 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 10,45 kg |
| Barva konstrukce: | Chromová |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Délka: | 2,7 m |
| Průměr: | 75 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 77,397 € | 93,650 € | ||
| 5 + | 73,537 € | 88,980 € | ||
| 10 + | 69,637 € | 84,260 € | ||
| 20 + | 66,557 € | 80,534 € |
Bariéra chromový sloupek s 2,7 m černým výsuvným páskem
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Chromová bariéra, Volně stojící noha s výsuvným samonavíjecím 2,7 m dlouhým flexi pásem. Bariéry lze napojovat do libovolné vzdálenosti s možností úchytu i k připevnění na zeď.
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Průměr základny: 360 mm
Průměr sloupku: 75 mm
Délka vysouvacího pásu: 2700 mm
| Cena bez DPH: | 64,710 € |
| Cena s DPH | 78,299 € |
| Cena bez DPH: | 37,569 € |
| Cena s DPH | 45,459 € |
| Cena bez DPH: | 34,736 € |
| Cena s DPH | 42,031 € |
| Cena bez DPH: | 37,569 € |
| Cena s DPH | 45,459 € |
| Cena bez DPH: | 24,553 € |
| Cena s DPH | 29,710 € |
| Cena bez DPH: | 11,989 € |
| Cena s DPH | 14,507 € |
| Cena bez DPH: | 64,710 € |
| Cena s DPH | 78,299 € |
| Cena bez DPH: | 11,989 € |
| Cena s DPH | 14,507 € |
| Cena bez DPH: | 77,397 € |
| Cena s DPH | 93,650 € |
| Cena bez DPH: | 35,352 € |
| Cena s DPH | 42,776 € |
| Cena bez DPH: | 19,832 € |
| Cena s DPH | 23,996 € |
| Cena bez DPH: | 35,352 € |
| Cena s DPH | 42,776 € |
| Cena bez DPH: | 35,352 € |
| Cena s DPH | 42,776 € |
| Cena bez DPH: | 11,989 € |
| Cena s DPH | 14,507 € |
| Cena bez DPH: | 48,409 € |
| Cena s DPH | 58,575 € |