









| Kód produktu: | UACL0N00A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 404x578 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 533 mm |
| Šířka: | 707 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 247,414 € | 299,371 € | ||
| 5 + | 235,016 € | 284,370 € | ||
| 10 + | 222,660 € | 269,419 € | ||
| 25 + | 212,767 € | 257,448 € |
Ultra tenký LED Světelný akrylový rámeček na plakáty formátu A1
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 401,683 € |
| Cena s DPH | 486,037 € |
| Cena bez DPH: | 239,080 € |
| Cena s DPH | 289,287 € |
| Cena bez DPH: | 170,033 € |
| Cena s DPH | 205,740 € |
| Cena bez DPH: | 401,683 € |
| Cena s DPH | 486,037 € |
| Cena bez DPH: | 104,844 € |
| Cena s DPH | 126,861 € |
| Cena bez DPH: | 225,328 € |
| Cena s DPH | 272,647 € |
| Cena bez DPH: | 225,328 € |
| Cena s DPH | 272,647 € |
| Cena bez DPH: | 239,080 € |
| Cena s DPH | 289,287 € |
| Cena bez DPH: | 170,033 € |
| Cena s DPH | 205,740 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 104,844 € |
| Cena s DPH | 126,861 € |