









| Kód produktu: | UACL0N00A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 487,538 € |
| Cena bez DPH: | 402,924 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 578x825 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 707 mm |
| Šířka: | 954 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 402,924 € | 487,538 € | ||
| 5 + | 382,788 € | 463,173 € | ||
| 10 + | 362,652 € | 438,809 € | ||
| 25 + | 346,510 € | 419,277 € |
Ultra tenký LED Světelný akrylový rámeček na plakáty formátu A4
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 248,178 € |
| Cena s DPH | 300,295 € |
| Cena bez DPH: | 239,819 € |
| Cena s DPH | 290,181 € |
| Cena bez DPH: | 248,178 € |
| Cena s DPH | 300,295 € |
| Cena bez DPH: | 239,819 € |
| Cena s DPH | 290,181 € |
| Cena bez DPH: | 402,924 € |
| Cena s DPH | 487,538 € |
| Cena bez DPH: | 170,558 € |
| Cena s DPH | 206,375 € |
| Cena bez DPH: | 105,168 € |
| Cena s DPH | 127,253 € |
| Cena bez DPH: | 226,024 € |
| Cena s DPH | 273,489 € |
| Cena bez DPH: | 170,558 € |
| Cena s DPH | 206,375 € |
| Cena bez DPH: | 226,024 € |
| Cena s DPH | 273,489 € |
| Cena bez DPH: | 105,168 € |
| Cena s DPH | 127,253 € |