









| Kód produktu: | UACLEN0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 289,287 € |
| Cena bez DPH: | 239,080 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6 kg |
| Rozměr prospektu: | 700x350 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 684x334 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 470 mm |
| Šířka: | 820 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 239,080 € | 289,287 € | ||
| 5 + | 227,094 € | 274,783 € | ||
| 10 + | 215,148 € | 260,329 € | ||
| 25 + | 205,583 € | 248,755 € |
Ultra tenký LED Světelný akrylový rámeček na plakáty elypsovitý
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 239,080 € |
| Cena s DPH | 289,287 € |
| Cena bez DPH: | 401,683 € |
| Cena s DPH | 486,037 € |
| Cena bez DPH: | 225,328 € |
| Cena s DPH | 272,647 € |
| Cena bez DPH: | 104,844 € |
| Cena s DPH | 126,861 € |
| Cena bez DPH: | 401,683 € |
| Cena s DPH | 486,037 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 170,033 € |
| Cena s DPH | 205,740 € |
| Cena bez DPH: | 225,328 € |
| Cena s DPH | 272,647 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 170,033 € |
| Cena s DPH | 205,740 € |
| Cena bez DPH: | 104,844 € |
| Cena s DPH | 126,861 € |