









| Kód produktu: | UACLEB0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 047,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 824,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6 kg |
| Rozměr prospektu: | 700x350 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 684x334 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 470 mm |
| Šířka: | 820 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 824,00 Kč | 7 047,04 Kč | ||
| 5 + | 5 532,00 Kč | 6 693,72 Kč | ||
| 10 + | 5 241,00 Kč | 6 341,61 Kč | ||
| 25 + | 5 008,00 Kč | 6 059,68 Kč |
Ultra tenký LED Světelný akrylový rámeček na plakáty elypsovitý
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 655,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 785,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 839,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 449,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 464,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 771,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |