









| Kód produktu: | 241623 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 49,394 € |
| Cena bez DPH: | 40,821 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,856 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 185 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Cena bez DPH: | 37,413 € |
| Cena s DPH | 45,269 € |
| Cena bez DPH: | 42,875 € |
| Cena s DPH | 51,878 € |
| Cena bez DPH: | 42,875 € |
| Cena s DPH | 51,878 € |
| Cena bez DPH: | 26,735 € |
| Cena s DPH | 32,349 € |
| Cena bez DPH: | 40,821 € |
| Cena s DPH | 49,394 € |
| Cena bez DPH: | 36,057 € |
| Cena s DPH | 43,630 € |
| Cena bez DPH: | 36,057 € |
| Cena s DPH | 43,630 € |
| Cena bez DPH: | 11,376 € |
| Cena s DPH | 13,765 € |
| Cena bez DPH: | 26,735 € |
| Cena s DPH | 32,349 € |
| Cena bez DPH: | 37,413 € |
| Cena s DPH | 45,269 € |