


| Kód produktu: | 241201 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 32,336 € |
| Cena bez DPH: | 26,724 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,814 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 67 mm |
| Šířka: | 131 mm |
| Hloubka: | 245 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Cena bez DPH: | 37,397 € |
| Cena s DPH | 45,251 € |
| Cena bez DPH: | 36,043 € |
| Cena s DPH | 43,612 € |
| Cena bez DPH: | 42,857 € |
| Cena s DPH | 51,857 € |
| Cena bez DPH: | 40,805 € |
| Cena s DPH | 49,374 € |
| Cena bez DPH: | 36,043 € |
| Cena s DPH | 43,612 € |
| Cena bez DPH: | 11,371 € |
| Cena s DPH | 13,759 € |
| Cena bez DPH: | 37,397 € |
| Cena s DPH | 45,251 € |
| Cena bez DPH: | 40,805 € |
| Cena s DPH | 49,374 € |
| Cena bez DPH: | 42,857 € |
| Cena s DPH | 51,857 € |
| Cena bez DPH: | 26,724 € |
| Cena s DPH | 32,336 € |