










| Kód produktu: | UWFBM01445 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,2 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 1140 mm |
| Hloubka: | 355 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 842,00 Kč | 2 228,82 Kč | ||
| 5 + | 1 750,00 Kč | 2 117,50 Kč | ||
| 10 + | 1 658,00 Kč | 2 006,18 Kč | ||
| 25 + | 1 584,00 Kč | 1 916,64 Kč |
Skládací dřevěný truhlík 1140x355x200 mm - Tmavě hnědý
Dřevěný box je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 4 862,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 883,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 619,00 Kč |
| Cena s DPH | 748,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,00 Kč |
| Cena s DPH | 492,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |