


| Kód produktu: | 4BC93-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,11 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 93x33x17 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stůl |
Pultový plastový stojánek na vizitky 4x nad sebou stojací - ca 160-240 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 4x 40 vizitek (300g s laminem) nebo 4x 60 ks (250g bez lamina)
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 035,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 672,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,00 Kč |
| Cena s DPH | 76,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |